Çatı Reklam Hizmetleri ve Tabelası

Tabela cesitlerinin en büyüklerinden biri olan   çatı tabelası ile ilgili  bilgi vermeye çalışacağız. Yazımızda çatı reklam tabela sının ne olduğunu bununla birlikte nasıl uygulandığını ve ne gibi üstüb reklam olduğunu öğreneceğiz. Diğer reklam tabela modellerine istinaden daha büyük ve ebatlı bir çatı tabelası ve yüksek bir alanda  olduğu için çok uzaktan farkedilir bir reklam tabela modelidir. Bundan dolayı bir çok reklam tabela modeline  istinaden daha sağlam ve kalın demir profiller kullanmak zorunludur. Tabela çatıda  olduğu için daha belirginlik için alana göre ölçüsü çok önem arz etmektedir. Buna istinaden kaliteli bir görüntü olması için kaliteli malzeme ve işçilik çok ama çok önemli bir durumdur.

çatı Reklamı ve Tabelası Nasıl Montaj Edilir

Öncelikle  çatı reklamının tabela sı için  montaj alanı önemlidir. Çatıda yani metrelerce yukarıda  imal  edildiği için Poyraz ve Esintiler doğal afetler göz önünde bulundurulmalı ve ona göre alan seçimi yapılıp sabitlemesi güçlü bir şekilde montaj ve imal edilmedi. çatı reklam tabelası alanına konacak harf büyüklüğü cephe ve yükseklik göz önüne alınarak sağlam projenelerek hesabı yapılarak ve iyi düşünülerek yapılmalıdır Rüzgar Esinti Poyraz ve Doğal efetlere dayanıklı olması için titiz ustalarla bu iş yapılmalı ve  imal edilmesini tavsiye ederim.

Çatı reklam tabelasının  size ne gibi özellikler katabilir

çatı  reklam tabela ve tabelaları size alanınızın büyüklüğüne ve bina boyuna göre farklı avantajlar verir örneğin bir hastane düşünün yüksekce bi alanda yada yokuş yukarıda 2 km uzaktan bile görünebilir bu tamamen siz değerli müşterilerimizin neyi hedeflediğine bağlı bi durumdur.

çatı reklamı ve tabela ihtiyacınız var, o zaman işinizi profesyonellere bırakın biz bu işin profesyonelleri olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Türkiyede çatı reklam Tabelası Üretiminde Lideriz

Çatı Tabelası ve Reklam amı ihtiyacınız var doğru adrestesiniz bizimle hemen iletişim kurun ücretsiz ölçü keşif ekibizi size yönlendirelim.

0553 617 5299

bilgi@tabelaji.com

www.tabelaji.com

 

Bir Cevap Yazın