Eczane Reklamında Eczacıların Dikkatine Tabela imalatı

Eczane Tabela

Eczane Tabelası Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Sağlık Bakanlığı yeni getirdiği kanun ile Eczane Tabelası için standart getirdi. Bu nedenle, eczane sahipleri, yeni eczane tabelası yaptırmadan önce bazı konularda bilgi sahibi olmalıdır. Yeni kanun ile bazı sınırlamalar getirilmiştir. Eskiden eczaneler dikkat çekmesi adına farklı renkte olabiliyordu. Bu da görüntü kirliliğine neden oluyordu. Yeni kanun ile bu görüntü kirliliği ortadan kalkacak.
Eczaneler, hayatımızın için oldukça önemli kurumlardır. Bu nedenle belirgin olmaları oldukça önemlidir. Yeni eczane tabelası ile, eczaneler artık daha rahat şekilde dikkat çekmektedir. Yeni kanun ile aynı görseller, aynı yazı tipi ve aynı şekil zorunluluğu getirilmiştir.
Eczane Tabelası Yaptıracakların Dikkatine
Eczane tabelası yaptıracak olanları bilmesi gereken bazı noktalar vardır. Değişen yönetmelik sonrası, tabelalar için bir standart getirildi. Yönetmeliğe uymayan eczanelere ise idari para cezası uygulanmaktadır. Yeni eczane tabelası hakkında sizlere bilgilendirme amaçlı bir yazı oluşturduk. Bu yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Eczane tabelası değişikliği tüm eczaneleri etkilemektedir. İmalatı ve montajı bu kanunlara ve yasalara uygun olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde idari para cezası uygulanmaktadır. Eczane tabelası yaptıracakların dikkatine diye başlayan yazıları dikkatli şekilde okumanızı öneririz. Eğer eczane sahibi iseniz, bu konularda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Kaliteli malzeme ve uygun fiyat ile tabela yaptırmak için TabelaJI.com ile hemen irtibata geçiniz.

Türkiyede Eczane Tabelası Üretiminde Lideriz

Eczane Tabelası namı ihtiyacınız var doğru adrestesiniz bizimle hemen iletişim kurun ücretsiz ölçü keşif ekibizi size yönlendirelim.

0553 617 5299

bilgi@tabelaji.com

www.tabelaji.com

Bir Cevap Yazın