Eczane Tabelası Fiyatları

eczane tabelası fiyatları

Eczane Tabelası Fiyatları
Sağlık Bakanlığının yeni getirdiği kanun ile Eczane tabelaları bundan sonra aynı görselde, aynı şekilde ve aynı yazı karakteri ile olacak. Bu da eczane tabelası fiyatları hakkında soru işareti oluşmasına neden oldu. Eczanelere yeni tabela yaptırma zorunluluğu getirildi. Bu nedenle yeni fiyatlar oldukça büyük merak konusu. Yazımızda bu merakı gidermeye çalışacağız.
Eczane tabelası yapan bir çok firma vardır fakat önemli olan Sağlık Bakanlığının Eczane Tabelası yönetmeliğine uymaktır. Bu firmaların çoğu bunu fırsat bilerek her telden her kafadan bir ses çıkararak ne tutturursam kardır mantığına büründü buda ailemizin en yakın sağlık danışmanı olan Eczacı hocalarımızın oldukça canını sıkıyor TabelaJI.com olarak biz bunun önüne geçmek için eczane tabelası nın öncelikle masraf yani malzeme maliyetini çıkartmaya önem verdik böylelikle kafamıza göre fiyat teklifi sunmuyoruz, eczane tabelalarına  getirtilen standart yasa sonrası yeni fiyatlandırmaya gittik bunu şu şekilde değerlendire biliriz, Örneğin Duygu Eczanesi firmamıza ulaşarak eczane tabelası ihtiyacını dile getirdi, biz hemen ilgili ölçü keşif ekibimizi bahsi geçen Eczane’ ye yönlendirerek ücretsiz ölçü ve keşif işlemlerini tamamlar tabelası yapılacak olan Eczane’ nin cephe resimlerini çekerek Grafik tasarım  (Grafiker) ekibimizle paylaşır böylelikle  hem net ölçü alır ve Eczacımızın Eczane Tabelasını imalat ve montaj  öncesi cephesinde görsel olarak nasıl göründüğünü paylaşırız.  Bundan sonraki aşama da  insanların en yakın sağlık danışmanı olan siz değerli eczacılarımıza fiyat teklifimizi sunarız. Böylelikle sorunsuz bir çalışma ortamı hazırlarız.

Ödeme konusu çok merak edilen bir konu eczane nize eczane tabelası yaptırdınız peki ödemesini fiyatını nasıl ödeyeceğiz? bu sorunuza cevaben biz TabelaJI.com şunu söyleyebiliriz bu tamamen firmamız insiyatifine kalmış biz durum olmakla beraber genellikle önceden kopora vs. gibi çirkin isteklerde bulunmayız. eczane tabelası Montajı sonrası ödememizi alır Faturanızı tarafınıza takdim ederiz.

  • Eczacı Ahmet bey diyorki eczane tabelamızı yapın ama 3 taksitle ödemeyi yapsam olurmu?
  • TabelaJI.com olarak bu firma insiyatifimize kalmış bir durumdur Eczane Tabelası yapıpta 5 taksit yaptığımız ezcacı hocalarımızda vardır.

Eczane tabelası fiyatları için sitemizdeki yazıları takip edebilirsiniz. Sağlık bakanlığının getirdiği yeni kanun ile yeni tabelaların üretimi başladı.

Eczane Tabelası Fiyatları Ne Kadar?
Eczaneler hayatımız için oldukça önemlidir. Bu Eczane tabelalarının belirgin olmaları ve kolay anlaşılır olması gerekir. Yeni kanun ile hedeflenen tam olarak budur. Farklı standartlarda olan tabelalar görüntü açısından büyük bir kirlilik oluşturur. Yeni kanun ile tüm bunların önüne geçilmesi hedefleniyor. Yakın zamanda tüm eczaneler, yeni eczane tabelası ile hizmetlerine devam edecekler.
Sizlere bu yazımızda eczane tabelası fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sitemizden yeni tabela fiyatlarını rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Eczaneler hakkında tüm gelişmeleri takip etmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer tabelalar için de belirli kanunlar gelmiştir. Bunları da takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla;

Eczane Tabelası Yaptırmak İçin  işinizi biz profesyonellere bırakın

0553 617 52 99

bilgi@tabelaji.com

www.Tabelaji.com

Bir Cevap Yazın